„Paletti“ - Baltijos šalių atvirukų lyderis

Rinkos tyrimais nustatyta, kad pusė Lietuvos gyventojų vidutiniškai išsiunčia po 6 atvirukus per metus. Progų skaičius begalinis – gimtadieniai, jubiliejai, vestuvės, krikštynos, Kalėdos, Velykos, Valentino diena… Šį sąrašą galima tęsti ir tęsti. Prie didžiulio šventinių progų katalogo dar būtina pridėti ir skonių bei nuotaikų įvairovę, kuria vadovaujasi žmonės, pirkdami atvirukus. Vieniems norisi žiemos gamtos vaizdelio, kitiems rožių puokštės paveikslėlio, dar kitiems – nuotaikingų ir linksmų siužetų.

Jūsų norai yra mūsų rūpestis. UAB „Paletti“ yra Lietuvos atvirukų rinkos lyderė, per metus parduodanti daugiau kaip 2.5 mln. vienetų. Mes pradėjome dirbti Lietuvoje dar 1993 metais. Įmonės kolektyvo skaičius per tą laiką išaugo dešimteriopai – šiuo metu mūsų yra jau trisdešimt, o bendrovės apyvarta šoktelėjo nuo 22 tūkst. litų 1993 metais iki 1,5 mln. Eurų praeitais. Mes didžiuojamės, kad per dvidešimt darbo Lietuvoje metų mums pavyko pažinti pirkėjų skonį ir pasiūlyti jiems tokį produktą, kuris labiausiai atitinka jų norus.

UAB "Paletti„ priklauso tarptautinei „Paletti“ grupei, atvirukų rinkos lyderei Baltijos regione. Kartu su savo partneriais mes glaudžiai bendradarbiaujame su didžiausia pasaulio šios verslo srities bendrove "Hallmark", kuri apima apie 40 % pasaulinės rinkos, o jos pavadinimas jau seniai yra tapęs spalvingo ir išradingo atviruko sinonimu.

Mes manome, kad mūsų gaminiai ir paslaugos turi praturtinti kiekvieno žmogaus gyvenimą ir skatinti artimesnį bendravimą. Kūrybiškumas ir kokybė – plėtojant veiklą bei siūlant savo gaminius ir paslaugas – yra svarbiausios sąlygos kelyje į sėkmę, o gerų finansinių rezultatų siekti būtina, tačiau tai nėra galutinis tikslas, o tik priemonė įgyvendinant mūsų misiją plačiąja prasme.

Įgyvendindami savo tikslus ir eidami į priekį, mes vadovaujamės laiko patikrintomis vertybėmis: siekiu, kad visa, ką mes darome, būtų atlikta be priekaištų, pasiryžimu visur ir visada laikytis etikos ir moralės normų, noru diegti naujoves visose savo veiklos srityse, nes tik tai padeda išlikti geriausiu ir suvokimu, jog esame socialiai įsipareigoję kiekvienai bendruomenei, kurioje dirbame.

Mes tikime, kad mūsų veikla yra prasminga, nes laiku ištarti gražūs žodžiai turi didžiulę galią. Būtent todėl mes ir kuriame meile, nuoširdumu, sąmoju ir išmintimi dvelkiančius atvirukus, kurie pasiekę adresatą jam padeda pajusti tikrus jausmus ir nuoširdų dėmesį.