UAB "Paletti" kolekcijoje yra atvirukų kiekvienai įmanomai gyvenimo progai. Kitaip ir būti negali - mūsų partneriai "Hallmark" bendradarbiauja su beveik dviem tūkstančiais dailininkų visame pasaulyje.

Kasmet mes paruošiame naują keturių šimtų atvirukų kolekciją, kruopščiai atrinkdami juos iš geriausių pasaulio pavyzdžių ir pritaikydami Lietuvos vartotojų skoniams ir poreikiams.

  • Šventiniai atvirukai. Nesvarbu, ar už lango žiema, ar pavasaris, mes Jums pasiūlysime gausų pasirinkimą Kalėdoms, Velykoms, Valentino dienai. Vien Kalėdoms skirtai kolekcijai kiekvienais metais sukuriame šimtą naujų siužetų.
  • Proginiai sveikinimai. Jeigu Jums reikia palydėti gimtadienio ar vestuvių dovaną atviruku - "Paletti" gali pasiūlyti ir tokių, kad net dovana prieš juos nublanks.
  • Humoristiniai siužetai. Jaunimas, kuris rinkos tyrimų duomenimis yra aktyviausias atvirukų pirkėjas, mielai renkasi tiek pamėgtus garsių komiškų serijų herojus, tiek kitus nuotaikingus siužetus.
  • Turistiniai vaizdai. Tiek Lietuvos svečiams, tiek vietiniams gyventojams.
  • Vaikiški atvirukai. Koks gali būti penktasis (pats svarbiausias) gimtadienis be torto ir linksmo paveiksliuko su dar linksmesniu sveikinimu?

Apklausdami pirkėjus mes sužinojome, kad jiems svarbiausia yra ne tik paveikslėlis, tačiau ir spaudos kokybė, kaina, spalvų skaidrumas ir tekstas. "Paletti" skiria išskirtinį dėmesį savo produktų kokybei - nepriekaištingai poligrafijos, spalvų ir popieriaus kultūrai.

Todėl mes visiškai neperdedame sakydami - tik duokite mums progą, o jau atviruką mes tikrai surasime.